fbpx Książka prof. Jerzego Zajadło nominowana do nagrody im. T. Kotarbińskiego | Wydawnictwo UG

Książka prof. Jerzego Zajadło nominowana do nagrody im. T. Kotarbińskiego

Niezmiernie miło nam poinformować, że książka Jerzego Zajadły Minima luridica. Refleksje o pewnych (nie)oczywistościach prawniczych, wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego i Wydawnictwo Arche została nominowana do finału VI edycji Nagrody im. Pierwszego Rektora Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

Nagroda jest przyznawana corocznie za wybitną pracę naukową z zakresu nauk humanistycznych; jest to wyróżnienie rangi ogólnopolskiej. Konkurs jest promocją badań, publikacji humanistycznych i samej humanistyki. Jej laureat otrzymuje 50 000 zł na dalszy rozwój naukowy. Więcej informacji znajduje się tutaj: https://biuroprasowe-uni-lodz.prowly.com/113032-znamy-finalistow-vi-edycji-nagrody-im-prof-t-kotarbinskiego

Laureata nagrody poznajemy podczas uroczystej gali, która  w tym roku będzie przebiegała w formule online. Tegoroczne wydarzenie, które odbędzie się w styczniu, będzie streamingowane  do kilku wiodących mediów ogólnopolskich. Podczas gali prezentujemy publiczności nominowane dzieła zwykle w formie atrakcyjnych materiałów graficznych oraz wideo.

Mimica

wtorek, 20 października 2020 roku, 13:15