fbpx Rozstrzygnięcie Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego | Wydawnictwo UG

Rozstrzygnięcie Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego | Wydawnictwo UG

Rozstrzygnięcie Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego

Miło nam poinformować, że  rozstrzygnięto Konkurs na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej wydaną w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w trzech kategoriach: książka naukowa,  dydaktyczna i przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej.

Jury Konkursu przyznało następujące nagrody:

książka naukowa,
I. Hanna Dymel-Trzebiatowska, Filozoficzne i translatoryczne wędrówki po Dolinie Muminków,
II. Mikołaj Rychło, Contrasting Cognates in Modern Languages,
III. ex aequo: Polskie tradycje ezoteryczne, t. I-V, red. Monika Rzeczycka i inni,
Grażyna B. Tomaszewska, Praktyki Czytania. Ponowoczesna interpretacja a szkoła;

książka dydaktyczna,
I. Nora i Andrzej Orłowscy, El teatro en la clase…
II. Małgorzata Marciszewska, Marta Noińska, Joanna Mampe, Русский язык в университете,
III. Piotr Zarzycki, Modelowanie pojęć matematycznych;

przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej,
I.  Żaneta Gwardzińska, Egzykucja nadzoru konserwatorskiego,
II.  Agnieszka Szmelter-Jarosz, Uwarunkowania rozwoju logistyki przyszłości w przemyśle motoryzacyjnym,
III.  Marcin Trendowicz, Феномен Штирлица. Образ советского разведчика в русском языке и культуре современной России (Fenomen Stirlitza. Obraz radzieckiego agenta wywiadu w języku rosyjskim i kulturze współczesnej Rosji).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy!
OkładkaOkładkaOkładkaOkładkaOkładkaOkładkaOkładkaOkładkaokładka
środa, 22 lipca 2020 roku, 12:29