fbpx Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego na platformie books-box.com – rabat na książki | Wydawnictwo UG

Studenci, doktoranci, pracownicy uczelni wyższych! Pragniemy przypomnieć, że nasze wydawnictwo dostępne jest na platformie books-box.com – pierwszej na świecie platformie umożliwiającej zakup książek na strony. Drodzy czytelnicy, zyskajcie dostęp do naszych książek bez wychodzenia z domu.

Rewolucyjna platforma books-box.com to możliwość nabywania książek na pojedyncze strony i płacenia jedynie za treści, które Was interesują.

Świetna alternatywa do tradycyjnych bibliotek, które z wiadomych przyczyn nie będą czynne w najbliższym czasie.

Wypróbujcie teraz z kodem. Zarejestrujcie się na books-box.com/katalog/wydawnictwo/wydawnictwo-uniwersytetu-gdanskiego i kupcie dowolny pakiet stron 20% taniej z kodem UG20 (od 23 kwietnia).

Promocja

środa, 22 kwietnia 2020 roku, 14:49