fbpx „Piękno zbrodni? Między estetyką a prawem karnym” – zaproszenie | Wydawnictwo UG

„Piękno zbrodni? Między estetyką a prawem karnym” – zaproszenie

„Piękno zbrodni? Między estetyką a prawem karnym” – zaproszenie

Uprzejmie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Gdańskich piątków z prawem karnym”, które odbędzie się w piątek 22 listopada 2019 roku, o godz. 15.00, w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UG. Prelekcję pod tytułem „Piękno zbrodni? Między estetyką a prawem karnym” wygłosi dr hab. Kamil Zeidler, prof. UG, z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa Wydziału Prawa i Administracji UG. Po wystąpieniu gościa tradycyjnie zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Spotkanie będzie połączone także z promocją książki dr hab. Kamila Zeidlera, prof. UG, pod tytułem „Estetyka prawa” (Gdańsk – Warszawa 2018), wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej na temat publikacji:

Miło również poinformować, że projekt naukowo-dydaktyczny Katedry Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji UG „Gdańskie piątki z prawem karnym” w roku akademickim 2019/2020 jest realizowany we współpracy z Wydziałem I Nauk Społecznych i Humanistycznych Gdańskiego Towarzystwa Naukowego.

Serdecznie zapraszamy.  Szczegółowe informacje – dr Tomasz Snarski, Katedra Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii: tomasz.snarski@prawo.ug.edu.pl

logo  logo  lgoo

środa, 6 listopada 2019 roku, 7:48