Konkurs o Nagrodę Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ACADEMIA 2019 rozstrzygnięty! | Wydawnictwo UG

Piątek był tradycyjnym Dniem Książki Akademickiej na Warszawskich Targach Książki, którego najważniejszym wydarzeniem stała się uroczystość wręczenia nagród w ramach Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2019.

Tegoroczna edycja konkursu ACADEMIA była wyjątkowa: 51 wydawców zgłosiło ponad 138 książek. Do konkursu wpłynęło dużo niezwykle wartościowych publikacji, co przed Jury postawiono niezwykle trudne zadanie. Poza Nagrodą Główną przyznawano także nagrody Rektora Uniwersytetu Warszawskiego i Rektora Politechniki Warszawskiej.

Miło nam poinformować, że wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych otrzymało m.in. Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego za książkę Estetyka prawa autorstwa Kamila Zeidlera.

DyplomOkładka
czwartek, 30 maja 2019 roku, 13:29