Podręcznik Wydawnictwa UG "Rasskazy mne obo vsem" w bibliotece Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. Puszkina w Moskwie | Wydawnictwo UG

19 lipca podręcznik Расскажи мне обо всём został przekazany wykładowcom języka rosyjskiego jako obcego oraz  bibliotece Państwowego Uniwersytetu Języka Rosyjskiego im. Puszkina w Moskwie.

Instytut Języka Rosyjskiego im. Puszkina to jedna z największych uczelni językowych w Rosji, powołana została 23 sierpnia 1973 w oparciu o funkcjonujące na Uniwersytecie Moskiewskim od 1966 Naukowo-Metodyczne Centrum Języka Rosyjskiego.

Od 1981 Instytut mieści się w nowym, specjalnie dla niego zbudowanym kompleksie budynków, na południowym zachodzie Moskwy przy ulicy akademika Wołgina 6.

Instytut stał się głównym centrum nauczania języka rosyjskiego zarówno studentów z całego świata jak i nauczycieli i wykładowców.

Zdjęcie
poniedziałek, 20 sierpnia 2018 roku, 11:06