Wręczenie nagród w Konkursie Wydawnictwa UG | Wydawnictwo UG

Wręczenie nagród w Konkursie Wydawnictwa UG

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczęli nowy rok akademicki. Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 z udziałem studentów pierwszego roku, zaproszonych gości oraz społeczności akademickiej UG odbyła się 29 września 2017.

Podczas inauguracji po raz czwarty zostały wręczone nagrody w konkursie na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej wydaną w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w minionym roku. kategorii książka naukowa I nagrodę otrzymałyprof. Beata Możejko i dr Ewa Bojaruniec-Król z Wydziału Historycznego, II nagrodę – prof. Małgorzata Wiśniewska z Wydziału Zarządzania, a III nagrodę – prof. Agnieszka Szpitter, prof. Bogdan Nogalski i dr hab. inż. Marek Jabłoński, także z Wydziału Zarządzania. W kategorii książka dydaktyczna I nagrodę otrzymali dr Nora Orłowska i dr Michał Zbigniew Dankowski z Wydziału Filologicznego, II nagrodę – prof. Jerzy Bolałekz Wydziału Oceanografii i Geografii, a III nagrodę – mgr Anna Fornalska-Skurczyńska i dr Marcin Skurczyński z Wydziału Ekonomicznego. Nagrodę za książkę przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej nagrodę otrzymała dr Ewa Stawczyk z Wydziału Filologicznego.

Wręczenie nagród

Wręczenie nagródWręczenie nagródWręczenie nagród