Konkurs Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego rozstrzygnięty | Wydawnictwo UG

Konkurs Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego rozstrzygnięty

Decyzją Kolegium Redakcyjnego rozstrzygnięto konkurs na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej wydaną w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w trzech kategoriach: książka naukowa,  dydaktyczna i przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej.

Przyznano następujące nagrody:

książka naukowa,
I. W epoce żaglowców. Morze od antyku do XVIII wieku, pod. red. Beaty Możejko we współpracy z Ewą Bojaruniec-Król,
II. Systemowe zarządzanie obroną żywności przed terroryzmem, Małgorzata Wiśniewska,

III. Zarządzanie projektami w kształtowaniu elastycznych modeli biznesu operatorów systemu dystrybucyjnego, Bogdan Nogalski, Agnieszka Anna Szpitter, Marek Jabłoński,

książka dydaktyczna,
I. Ameryka Łacińska. Dzieje i kultura, Michał Z. Dankowski, Nora Orłowska,
II. Ochrona środowiska morskiego. Od teorii do praktyki, Jerzy Bolałek,
III. Introduction to International Trade, Anna Fornalska-Skurczyńska, Marcin Skurczyński (red.),

przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej,
I. Z imaginarium fantastyki. Liryczno-oniryczny model serbskiej prozy postmodernistycznej, Ewa Stawczyk.

Gratulujemy! Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się w październiku podczas inauguracji roku akademickiego 2017/18.

OkładkaOkładkaOkładka
poniedziałek, 4 września 2017 roku, 11:44