fbpx Nagroda dla Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego za najtrafniejszą szatę edytorską książki naukowej | Wydawnictwo UG

Z przyjemnością informujemy, że Jury Konkursu na Najtrafniejszą Szatę Edytorską, odbywającego się w ramach XIX Wrocławskich Targów Książki Naukowej, przyznało nagrodę Wydawnictwu Uniwersytetu Gdańskiego za książkę Korea w oczach Polaków. Państwo - społeczeństwo - kultura pod redakcją Józefa Włodarskiego, Kamila Zeidlera oraz Marcela Burdelskiego.

W konkursie wzięło udział 21 wydawnictw, nadesłano 53 tytuły. Komisja konkursowa oceniała książki pod względem adekwatnej do treści szaty edytorskiej, układu typograficznego, ilustracji, okładki. Koncepcję edytorską opracowali redaktor naukowy książki - prof. Kamil Zeidler i redaktor wydawniczy - Joanna Kamień. Skład i łamanie tekstu nagrodzonej książki wykonał Michał Janczewski, projekt okładki, stron tytułowych i elementów graficznych – Andrzej Taranek.
Dyplom nagrody
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 roku, 13:24